Merhaba dostlarım bugün sizlere uzun süre uğraştıktan sonra tanınmayan bir instagram ayakkabı satış sitesinden tanınan ve elimizdeki tüm ayakkabı stoklarını neredeyse 1 haftada tükenecek kadar sipariş alan site haline gelişimi olabildiğince kısa anlatmaya çalışacağım.
Bildiğiniz gibi Instagramın halihazırda 500 milyon kullanıcısı bulunmakta ve en büyük sosyal ağlardan biri.

Haliyle aklınızda bir fikir veya bir iş yapma,insanlara bir şeyler satma fikri varsa instagram bunun gerçekleşebileceği en uygun platformdur.

Fakat özellikle yeni başlayanlar için kendi markasını yaratmak adına bazı sorunlar ve üstünden gelinmesi gereken işler vardır.

Şöyle anlatayım size dostlarım ; ben sitemi ilk açtığım zamanlar ayakkabı fiyatlarında ne kadar indirim yaparsam yapayım, fotoğrafların altına ne kadar hastag dizersem dizeyim kimse sipariş vermiyordu.Bunun nedenini bir türlü anlayamıyordum çünkü benle aynı işi yapan büyük sayfalar benim 100 tl ye koyduğum ayakkabıyı 150 tl ye satıyordu ve insanlar onlardan kapış kapış alıp benim ürünümün ucuz olmasına rağmen 1 veya 2 tane sipariş geliyordu en fazla.

Artık neredeyse pes etme durumuna gelmiştim dostlarım fakat insanların neden sipariş vermediğinide düşünmeden edemiyordum, sonra aklıma nihayet iyi bir fikir geldi ve işim hakkında tekrar umutlanmaya başlamıştım

Bu fikir ise takipçi sayımı çoook daha arttırmaktı. Neden? diye soracak olursanız dostlarım;eğer bir müşterinin gözünden bakarsanız her zaman takipçisi çok olan siteler daha güvenilirdir

ALTIN KURAL:TAKİPÇİ SAYISI

Neyse dostlarım sonra bazı bloglara girerek takipçilerimi nasıl arttırabilirim diye biraz araştırma yaptıktan sonra bu işi yapan birkaç tane site olduğunu öğrendim fakat hepsi güvenilir değildi..

Tabi ben 20 bine yakın takipçi alacağım için hangi sitenin güvenilir olduğunu bulmaya çalıştım ve bulmak zor olmadı aslında..

Google’a instagram takipçi satın al yazar yazmaz instakib adında bu işi faturalı oldukça kurumsal ve işlerini profesyonelce yapan bir site gördüm. Diğer takipçi alma sitelerinide araştırdım fakat hiçbirinde instakib sitesinde olan güven duygusu içime gelmemişti

Neyse dostlarım en sonunda instakib sitesinden 20 bin tane instagram takipçi siparişi verdim. Paramı yatırdım ve 5 dakika geçtiken sonra takipçilerim geldi. Takipçiler geldikten sonra yoğun bir whatsapp trafiği ve müşteri aramaları ile karşı karşıya kaldım. Daha sonrasında bu müşteri kitlesinin hoşuma gitmesinden dolayı firmayı aradım ve daha ne yapabiliriz diye sordum. Bana instagram otomatik beğeni satın al dediler. Dediklerini yaptım ve beğeni satın aldım. Artık keşfete düştüğümden daha fazla müşteri geliyor ve kurumsal görünüyorum. Ben gerçekten ben müşterisiyle bu kadar ilgili bir firma görmedim takipçilerim geldikten sonra beni aradılar ve gerçekten baya ilgili bir şekilde konuştular. O yüzden dostlarım eğer sizde instagramdan takipçi alacaksanız instakib sitesini gözüm kapalı önerebilirim. Daha fazlasını sizlerde takip etmek ve öğrenmek istiyorsanız hemen https://instakib.com/ adresine giderek bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

71 kere görünlülendi