Günümüzde telefonu olmayan insan sayısı çok ama çok düşük bir yüzdeye sahip. Bu yüzden gelişen teknoloji daha bilinçli bireyler oluşturuyor. Artan mobil cihaz kullanımı haliyle internet kullanımı ile orantılı bir ivme yakalıyor. Telefon çeşitleri o kadar hızlı şekilde artıyor ki her çıkan model bir öncekinden hem görsel olarak hemde donanım, özellik olarak çok daha üstün olabiliyor. Bu kampanyaları takip etmek için bile internet gerekiyor, hayatımızda ki yerini işte sizde görüyorsunuz :) Peki bu hıza nasıl ayak uyduracağız? İnternet paketi bile dayanmaz ki bu kadar bilgiye, videoya, görsele. Kaldı ki bunlar 3 temel şey olsa da alternatifi o kadar çok ve derin ki kullanım alanı oluşumunda sınır yok. Buda ciddi bir bütçe istediği için bedava internet paketi arayışı giderek katlanıyor, alternatifi de rekabet halinde olan operatörler sunuyor. Size ise sadece Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell gibi dev operatörlerin içinden birisini seçmek kalıyor. Çok zor olmasa gerek!

Turkcell Bedava İnternet Paketi

Turkcell bedava internet paketi bir çok kullanıcının aradığı bir kampanya. 2017 yılı içerisinde Turkcell yine bir çok kampanya derledi ve takipçileri ile paylaştı. Bunlardan en çok bilinenleri Salla Kazan ve BİP hediye internet oldu. Tabiki bunların dışında bir çok aktif paket mevcut. Sizler için bunları takip ediyor ve derliyoruz. Kazanılan hediyeler genelde tekrar etmiyor olup bazen ise stoklar ile sınırlı oluyor. Stok bitmeden faydalanırsanız sizin için büyük avantaj. Turkcell bedava internet işte bu noktada önemli oluyor çünkü sizlere bu kampanyaları hatırlatan bir site var. Kaynak linkini yazının sonuna ekleyeceğiz, ilginizi çekerse tedaylara bakabilirsiniz. Diğer operatörler içinde yazımızın devamında değineceğiz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Telsim'i satın alıp ülkemizde hizmet vermeye başladığı günden bu yana büyük bir hızla kullanımı yaygınlaşan ve ülkemizin en çok tercih edilen 2. gsm operatörü olan Vodafone, İngiliz menşeili bir şirkettir. Ülkemize girişi oldukça ilginçtir, hatırlayanlar bilir. Uzan ailesinden kalan borçların temini için satılan Telsim'i alan operatör olarak biliniyor. Alım işleminden sonra bir süre "Vodafone Telsim" adını kullansa da ilerleyen yıllarda orjinal ismini kazanmıştır. Vodafone bedava internet işte o günden bu yana hep aranan bir ayrıcalık oldu. Sizde hemen sitemizi ziyaret ederek kullandığınız operatöre ve bütçenize göre paket, tarife seçebilir yada Türk Telekom bedava internet gibi konulara göz atabilirsiniz. Bizi takip etmeyi sürdürün.

0 kere görünlülendi